Co zabrać ze sobą:

  • sztormiak (co najmniej kurtka przeciwdeszczowa)

  • odzież na dni ciepłe i chłodne

  • strój kąpielowy, ręcznik, krem z filtrem

  • czapkę z daszkiem, oraz czapkę ciepłą

  • śpiwór

  • latarkę

  • coś na komary

  • wszelakie instrumenty muzyczne

W cenie: duże, komfortowe i bezpieczne oraz ogrzewane jachty, jak: Cobra 33, Phila 900, Delphia 33 , opłaty portowe, paliwo, opieka sternika.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Zabieramy ze sobą co lubimy, bądź robimy zakupy na miejscu. Nie praktykujemy składek na jedzenie, wspólnych list itp., jednak tym co mamy dzielimy się z załogą. Jachty są wyposażone w kuchenkę oraz pełen zestaw garnków talerzy itp. Na pewno będziemy grillowali i robili ogniska, więc warto wziąć to pod uwagę robiąc zakupy.

 

Dodatkowe koszty: opłata parkingowa, sanitariaty 1-2 zł, prysznice. 5 -12 zł

 

Rezerwacja: aby zarezerwować miejsce na jachcie należy zgłosić  telefonicznie, bądź mailowo chęć udziału w rejsie, oraz wpłacić zaliczkę w wysokości  100 zł w terminie do 8. 04. 2019. 


Wszelkie pytania: Tomek Kalinowski, tel 504 568 446, lub sailingforchange@gmail.com

Spotykamy się w czwartek wieczorem (można dojechać w piątek rano). Kończymy w niedzielę po południu.

Miejsce: Węgorzewo- Port Keja / Giżycko

Wyprawa, która łączy w sobie kilka wspaniałych rzeczy: rejs, jogę, mazurski klimat.

W tym czasie Mazury nie są jeszcze tłoczne. Przyroda najpiękniejsza w roku, dzień długi, a noce ciepłe. Woda zachęca do pierwszych kąpieli. Śmiało można też liczyć na pierwsza opaleniznę:)

Na rejs możemy wybrać się sami, bądź całą rodzina. Każdy będzie miał szansę siąść za sterem, lub po prostu poleniuchować. Joga dla wszystkich: małych i dużych, codziennie! Zabierzemy też kilka SUP-ów (deska z wiosłem), by przy sprzyjających warunkach udać się na krótki spływ, albo poćwiczyć jogę na środku jeziora. Jak zawsze odwiedzimy porty, oraz dzikie bindugi. Gitar, szant  i wieczornych ognisk zabraknąć nie może! 

cena: 350*/380

   *uczestnicy co najmniej        

 jednej edycji naszych rejsów

6-9.06.2019

Rejs rodzinny Joga & SUP

504 568 446

sailingforchange@gmail.com